תנאי שירות ושימוש

כל מה שאתם צריכים לדעת לפני שאתם משתמשים בשירותים שלנו או קונים מוצר כזה או אחר, אנא קראו את עמוד זה בקפדנות רבה.

Title

עודכון לאחרונה: 28.05.2024

© 2024 טופסטריקס. כל הזכויות שמורות. אינו מוצר מיינקראפט רשמי. אינו מאושר על ידי או קשור ל-Mojang.

1. הקדמה

2. מוצרים

3. מדיניות החזרים וביטולים

4. שימוש באתר

5. שינויים בתנאים

6. יצירת קשר

7. הפרת חוקי השרת

8. שינויים בהטבות

9. מדיניות פרטיות

10. זכויות יוצרים וקניין רוחני

1. הקדמה

ברוכים הבאים לטופסטריקס. האתר נועד לשימוש אישי ולא מסחרי ולרכישת מוצרים דיגיטליים ופיזיים. כל התקשורת דרך האתר והרכישות הנעשות בו מוגנות ומאובטחות.

2. מוצרים 

המוצרים המוצעים למכירה באתר כוללים מוצרים דיגיטליים שמיועדים לשימוש במשחק מיינקראפט ומוצרים פיזיים. מוצרים דיגיטליים יופיעו במשחק לאחר הרכישה והם כוללים פריטים ושירותים שונים.

3. מדיניות החזרים

אין אפשרות להחזר כספי עבור מוצרים דיגיטליים שכבר נרכשו והופעלו בשרת. עבור מוצרים פיזיים, ישנה אפשרות להחזר תוך 14 יום עסקים מיום הקנייה, כל עוד לא נעשה בהם שימוש והם לא נפגמו. במידה ונרכשה חבילה הכוללת מוצר דיגיטלי ופיזי, ההחזר יחול על המוצר הפיזי בלבד.

4. שימוש באתר

השימוש באתר מותר למי שמקיים את תנאי השירות ובהסכמה למדיניות הפרטיות. אין לעשות שימוש לרעה באתר או לנסות לגרום נזק למערכת ולשרתים.

5. שינויים בתנאים

הנהלת האתר רשאית לעדכן את תנאי השירות בכל עת. מומלץ לבדוק את תנאי השירות מעת לעת כדי להיות מעודכנים בכל שינוי.

6. יצירת קשר

לכל שאלה או בעיה ניתן ליצור קשר דרך עמוד 'צור קשר' באתר.
ניתן גם לפנות אלינו דרך האמייל: topstrix@gmail.com או בווצאפ לשירות הלקוחות 055-711-5199

7. הפרת חוקי השרת

במידה ושחקן יעבור על חוקי השרת, שפורטים במפורש בעמוד "חוקי השרת" באתר, צוות מטעם טופסטריקס רשאי להרחיק את השחקן לצמיתות מהשרת. הרחקה זו תתבצע ללא החזר כספי או כל תשלום אחר לשחקן, וזאת כדי לשמור על סביבת משחק בטוחה ונעימה לכלל השחקנים.

8. שינויים בהטבות

טופסטריקס שומרת לעצמה את הזכות לשנות, לבטל, להוסיף או לעדכן הטבות, דרגות, מנויים וכל תוכן נוסף הניתן לשחקנים בשרת בכל עת ולפי שיקול דעתה הבלעדי. שינויים אלו יתבצעו במטרה לשפר את חוויית המשחק ולהתאים את השרת לצרכים המשתנים של הקהילה. שחקנים יקבלו הודעה מראש באתר או בערוצי התקשורת הרשמיים של השרת לפני ביצוע שינויים משמעותיים.

9. מדיניות פרטיות

A. הקדמה בטופסטריקס ("אנחנו", "שלנו", "החברה") מחויבים להגן על פרטיות המשתמשים שלנו ("אתה", "שלך"). מדיניות זו מתארת כיצד אנו אוספים, משתמשים ומגנים על המידע האישי שאתה מספק בעת שימוש באתר המכירות שלנו, המופעל בפלטפורמת Shopify ובשימוש בשירותי Tebex.

B. איסוף מידע אנו אוספים מידע שאתה מספק במפורש בעת הרשמה לאתר, רכישת מוצרים ובקשות שירות. המידע כולל את שמך, כתובת הדוא"ל, פרטי כתובת למשלוח ופרטי תשלום.

C. המידע שאנו אוספים משמש ל:

  • עיבוד תשלומים דרך פלטפורמות מאובטחות כמו Shopify ו-Tebex, שבהן פרטי תשלום אינם נשמרים על ידינו אלא מעובדים ומאובטחים על ידי שירותי תשלום של צד שלישי.
  • שיפור השירותים והמוצרים שלנו.
  • תקשורת מעת לעת לגבי מבצעים וחידושים באתר.
  • מעקב אחר נתוני השימוש באתר לצורך שיווק ופרסום.

D. שיתוף מידע אנו עשויים לשתף את המידע שלך עם ספקים שלישיים שעוזרים לנו לנהל את האתר, למשל Shopify ו-Tebex, בהתאם לחוקי הפרטיות התקפים. אנו נשתף את המידע שלך עם גורמים חיצוניים רק במידה שנדרש לספק לך שירותים, לעמוד בדרישות החוק או להגן על זכויותינו.

E. אבטחת מידע אנו מיישמים מגוון טכנולוגיות ונהלים להגנה על פרטיות המידע שלך מפני גישה, שימוש או חשיפה לא מורשית. עם זאת, שים לב שאין אמצעי הגנה דיגיטליים אינם 100% בטוחים.

F. עדכוני מדיניות פרטיות אנו שומרים לעצמנו את הזכות לעדכן את מדיניות הפרטיות הזו בכל עת. אנו נפרסם את המדיניות המעודכנת באתר שלנו ונודיע לך במייל במידה וישנם שינויים מהותיים.

G. יצירת קשר לכל שאלה או בקשה בנוגע למדיניות הפרטיות, אנא פנה אלינו בכתובת הדוא"ל: topstrix@gmail.com

10. זכויות יוצרים וקניין רוחני

כל התוכן המופיע בשרת, כולל אך לא מוגבל לטקסטורות, עיצובי השרת, גרפיקות, תמונות, וידאו, מודלים, וכל מרכיב אחר הקשור למותג "טופסטריקס", הינו בבעלות הבלעדית של טופסטריקס ומוגן על פי חוקי זכויות היוצרים וקניין רוחני אחרים. אין להעתיק, לשכפל, לשדר, להעביר, למכור, לשדר, להפיץ או לנצל בכל דרך אחרת כל חלק מהתוכן של השרת ללא קבלת אישור מפורש מראש בכתב מטעם טופסטריקס. הפרת זכויות יוצרים אלו עשויה להוביל לפעולות משפטיות ו/או פיצויים על פי החוק.